قوانین و مقررات

کلیه فعالیت های شرکت سنگ زرمهر بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مقررات و شرايط عمومي ‌و اختصاصي عضويت:
۱- مشتري از امكانات فروشگاه اينترنتي بايد طبق ضوابط و مقررات سایت پارسیس گلد استفاده نمايد.
۲- با انصراف و اعلام كتبي مشتري به پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) و يا عدم رعايت مقررات سيستم خرید و فروش اينترنتي، مشتري از عضويت در سيستم خارج مي‌شود و پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر)مي‌تواند شناسه كاربري مشتري را غيرفعال نمايد. 
۳- احراز هويت مشتري؛ پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) هر زمان که صلاح بداند نسبت به احراز هویت مشتری عضو سایت براساس تایید اعتبار بر مبنای کارت ملی می تواند اقدام نماید.
۴- براي هر مشتري با کدملی فقط يك حساب کاربری ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواست هاي تكراري جلوگيري خواهد نمود. 
۵- پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) پس از تائیدیه واریز وجه و ارسال ، شمش خریداری شده را توسط پست جمهوری اسلامی ایران فقط به مشتری سایت تحویل می نماید. (طلاها فقط به شخصی که در سامانه ثبت نام انجام داده و احراز هویت شده است تحویل می گردد.)
۶- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.
۷- در مواردي كه پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) می توانند نسبت به فروش و یا تحویل طلا خود اقدام نمایند.
۸ پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند. 
۹- چنانچه بين پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) و مشتـري در خصوص محتـواي اطلاعـات ارسالي و يا عمليـات انجام يافته روي آن اختلاف نظري باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري پارسیس گلد (شرکت سنگ زرمهر) و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد. (از قبیل ثبت نادرست قیمت ها، تاریخ انجام معامله و ....)
۱۰- درخواست خرید ، فروش و تحویل طلا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست. 

۱۱-خریدهای روزانه (در روزهای کاری پارسیس گلد) تا ساعت 9 صبح، در همان روز و پس از آن نیز در روز کاری بعد آماده سازی و ارسال می گردد.

ماده ۱۰ قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.
ماده 
۳۳۸ قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم.
ماده 
۲۱۹ قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود.
ماده 5 قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغییر در تولید، ارسال، دریافت، ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص فیما بین طرفین معتبر است.

قوانین پرداخت و دریافت وجه

با تمامی کارت های هر یک از بانک ها می توانید از هر کدام از درگاه سایت اقدام به پرداخت آنلاین نمائید و تفاوتی ندارد که کارت شما متعلق به کدام بانک باشد فقط داشتن رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) برای کارت مورد استفاده الزامی است.